En
 
Schneider electric نماینده رسمی اشنایدر الکتریک طراحی و اجرای سیستم هوشمند ساختمان
 
صفحه اصلیکاربرد استانداردKNX محصولاتپروژه هاتماس با ما
Schneider electric نماینده رسمی اشنایدر الکتریک
 

یــک ساختمان هوشمند چه خصوصیاتی دارد؟ در ادامــه برای درک بهتر مفـهوم خانه هوشمند به نمونه هـایی از امکانات فراوان سیستم هوشمند ساختمان اشاره می گردد:

کنترل هوشمند سیستم سرمایش-گرمایش

تصور نمایید ویلا / آپارتمان شما مجهز به سیستم هوشمند می باشد و شما در آستانه سفر به آنجا هستید. فقط با یک پیامک یا از طریق اینترنت می توانید قبل از رسیدن، شوفاژها، اسپلیت یونیت ها یا هر وسیله سرمایشی و گرمایشی که در اختیار دارید را روشن نمایید تا هنگامی که به آنجا می رسید دما در وضعیت مطلوب شما باشد.

Schneider electric نماینده رسمی اشنایدر الکتریک
سیستم ایمنی هوشمند

شب هنگام وقتی در طبقه بالا استراحت می نمایید می توانید سیستم ایمنی را در طبقه پایین و حیاط فعال نمایید. همچنین در صورت شنیدن صدای مشکوک می توانید فقط با فشردن یک کلید از کنار تخت خواب کلیه چراغهای داخل ویلا و حیاط را روشن نمایید.هنگامی که در ساختمان حضور ندارید به محض ورود افراد به داخل حیاط یا ساختمان سیستم ایمنی به کار افتاده و ضمن روشن شدن آژیر خطر، کلیه کرکره های برقی بسته می شوند، بطور خودکار با نیروی انتظامی تماس گرفته می شود و این اخطار بصورت تماس تلفنی یا E-mail به شما گزارش خواهد شد.

KNX DOTS
کنترل هوشمند پرده و کرکره برقی  هنگام صبح در زمانی که خود تعیین نمودید پرده ها بصورت خودکار باز شده و دستگاه قهوه ساز یا سماور روشن میگردد. همچنین دمای حمام به وضعیت مطلوب برای دوش گرفتن تغییر مینماید.
KNX DOTS
سیستم اعلان اخطار هوشمند 

هرگونه نشتی آب در موتور خانه یا داخل ساختمان، آتش سوزی، نشت گاز و ... از طریق تماس تلفنی یا E-mail  به شما گزارش داده خواهد شد.

KNX DOTS
iPad, iPhone کنترل خانه بوسیله 

همواره تمامی امکانات سیستم هوشمند ویلا/آپارتمان شما بوسیله تلفن همراه، نوت بوک، iPad، یا iPhone در دسترس شماست. شما به راحتی می توانید روشنایی، پرده ها، سیستمهای سرمایش – گرمایش، دزدگیر و ... را بوسیله آنها کنترل نمایید.

KNX DOTS
آبیاری خودکار و هوشمند 

سیستم آبیاری خودکار با توجه به میزان بارش طبیعی در صورت نیاز، محوطه ویلا را آبیاری می نماید. در صورت بارش شدید باران یا وزش بادهای شدید کرکره های برقی بصورت خودکار برای جلوگیری از وارد آمدن صدمات به پنجره ها و ورود آب باران به داخل ساختمان بسته می شوند

KNX DOTS
روشنایی 

شما می توانید هنگام ترک منزل فقط با فشردن یک کلید تمامی چراغهای روشنایی را خاموش نمایید و به هنگام بازگشت اگر نور کافی نباشد مسیر ورود شما به ساختمان بطور خودکار روشن می شود.

KNX DOTS
کلید های هوشمند KNX
در تمامی فضا های ساختمان کلیدهای چند کاره هوشمندی (به قسمت محصولات از همین وب سایت مراجعه فرمایید) وجود دارد که فقط با فشردن یک کــــلید وضعیت مطلوب را برای شما ایجاد می نمایند:

 

کلید نمایش فیلم: کلیه چراغهای روشنایی به غیر از نورهای مخفی خاموش میگردند، پرده ها بسته می شوند و دما به حالت مطلوب تغییر می نماید (کاربرد در اتاقهای تلویزیون، نشیمن یا اتاق خوابهای دارای تلویزیون)

کلید ورود مهمان: چراغهای ورودی و سالن پذیرایی روشن می گردند و دما در سالن پذیرایی به حالت مطلوب تغییر می نماید.

کلید صرف شام: روشنایی سالن پذیرایی کمتر می شود و چراغهای قسمت نهارخوری روشن می گردند و دما در نهارخوری به حالت مطلوب تغییر می نماید.

کلید ترک اتاق: تمامی چراغها خاموش می گردند و دمای اتاق به حالت عدم حضور تغییر می نماید.

کلید ترک منزل: کلیه چراغهای روشنایی و سیستم سرمایش – گرمایش خاموش شده، پرده ها بسته می شوند، برق پریزهای سماور، اتو و قهوه ساز قطع شده و سیستم ایمنی فعال می گردد. هنگام فشردن این کلید اگر پنجره ای در ساختمان باز مانده باشد به شما اخطار داده خواهد شد.

 


Copyright ©  2013 Payavar Intelligent Systems Co., Ltd  All rights reserved.